KURUMSAL

May Ajans iletişimin, dünyanın yörüngesi kadar önemli olduğuna inanıyor

Bodrum’da “İyi” işler yapan kurumların, kişilerin ve markaların kendilerini anlatabilmesi için “iyi fikirler” üretiyoruz. Yaptığınız her “iyi işi” hedef kitlenize en doğru stratejiyle anlatıyor, bugününüzü geleceğinize aktarıyoruz.

Neler Yaparız

  • Konvansiyonel Tanıtımlar
  • Marka kimliği ve stratejisi oluşturarak hizmetinize kimlik kazandırırız.
  • Logonuzu tasarlayıp kurumsal kimliğinizi şekillendirir, tanınırlığınızı arttırırız.
  • Indoor ve outdoor tüm tanıtım malzemelerinizi hazırlar, görünürlüğünüzü arttırırız.
  • Dergi, broşür, katalog, flyer gibi malzemelerinizi tasarlar, hedef kitlenizin markanıza dokunmasını sağlarız.
  • Yerel ve ulusal yazılı basın ile markanız adına iletişim kurar, hedef kitlenizin hacmini büyütürüz.
  • Marka kimliğinize ve ihtiyacınıza göre belirlenen promosyon malzemelerinizi tasarlayıp hazırlayarak markanızı hayatın içine konumlandırırız.

NASIL YAPARIZ

Vakit Ayırırız

Bodrum’da sizi, markanızı, işlerinizi , hedeflerinizi, kısacası karakterinizi tanımak için sizinle ilgili vakit harcarız. Adımlarınızı titizlikle inceler, bir sonraki adımınızla ilgili stratejiler öngörürüz.

Empati Kurarız

Hedefinizi hedef olarak benimser, bu hedefinize ulaşmanız için size en uygun yolun ne olacağını düşünürüz. Bizim vaktimiz ne kadar değerliyse sizin vaktinizin de o kadar değerli olduğunu biliriz.

Operasyon Planlarız

İşlerimizi bir plana göre konumlandırır, planlama aşamasından sonra çıkabilecek aksilikleri minimuma indirgemek için çalışırız. Uzman ekibimizle operasyon aşamalarını yönetiriz. Sektörümüzün ve sektörünüzün yeniliklerini takip eder, öncü hamleler yaparız.

Sonuca Ulaşır ve Raporlarız

İşlerimizi planladığımız zamanda tamamlar, sonuçları değerlendirip ölçülebilir veriler üzerinden raporlarız. İşimiz burada bitmez. Bir sonraki adımı, stratejiyi ve planlamayı düşünmeye başlarız.